“Jõulueelsed kohtumised”

22.detsembril 2015  toimus koolis kombekohane jõuluõhtu 4. - 12.klassidele. Klassid esitasid oma esinemisnumbreid vene, eesti, inglise ja saksa keeles.Lauldi jõululaule, loeti ilusaid jõulu- ja talveluuletusi.Mõnedel õnnestus isegi tantsuga esinema tulla! Kõik esinejad olid suurepärased!

Tänavusel jõulupeol avanes osalejatel võimalus sooritada haruldane virtuaalne  ümber maailma reis, millel võõrustajateks olid - jõuluvana, ded Moroz ja Santa Claus.

Koosviibijad said teada palju huvitavat teiste maailma rahvaste jõulukommetest, jõulutoitudest.

Näiteks, et Austraalias saabub jõuluvana inimeste juurde surfilauaga, et Taanis on riisipuding populaarne jõulumaiustus, et Itaalias loobivad inimesed akendest välja vanu asju, uskudes, et vanast kolust vabanemine toob uuel aastal õnne, et Jaapanis lüüakse 106 korda kella, jättes sel kombel hüvasti ahnuse, rumaluse, kurjuse, kergemeelsuse, kadeduse ja teiste pahedega.

Jõulupidu oli ilus ja rõõmus ning võimaldas lastel maailma näha ja ennast näidata.

Suur tänu peo korraldamise eest eesti keele õpetajatele ja 11. klassi õpilastele, kes said kolmes keeles esinemisega suurepäraselt hakkama.

Eraldi tänu- ja kiidusõnad jõulupeo peakorraldaja õpetaja Tatjana Baum-Valgmale.

Autor:õpetaja I. Žuravljova

рожд 11    рожд  рожд 1  рожд 2  рожд 3  рожд 4  рожд 5  рожд 6  рожд 7  рожд 8  рожд 9