Kooli juhtkonna kingitus 9.v klassile

2014/15. õppeaastal oli 9.v klass eriti aktiivne kooli spordielus. Aktiivsuse eest said lapsed kooli juhtkonnalt kigituseks sertifikaadi, mis lubab külastada ühte meelelahutuslikku spordiüritust 2015/16. aastal.

Me kaua mõtlesime ja arutasime selle üle, kuhu minna, millist üritust külastada, et kõigile meeldiks. Tulime ühisele arvamusele – peab minema jäähalli, sest uisutamine sobib kõigile. Tallinna Tondiraba jäähall on uus hoone ning seal on hea liuväli. Sinna läksimegi.

Astudes jääle, nägime korraga, kui hästi paljud meist uisutada oskavad, aga ka seda, et mõningad on jääl esimest korda. Neid tuli aidata ja veidikene õpetada...

Ei läinudki palju aega kui me kõik koos lõbusasti „vedurit uisutasime“, „kulli“ mängisime ning erinevaid lihtsamaid piruette sooritasime ja kogu meie tegevust pildistasime.Vahva uisutamispäeva lõpus olid kõigil jalad valusad, aga ise olime väga rõõmsad ja õnnelikud. Koos oli tore olla!

Suur tänu koolile suurepärase kingituse eest!!!

Autor : 9.v klassi õpilane, Olga Malkina

image be40ffd60e6c33cd6fc00edbdd9d86fc8056adb032ea61b801a649a524c9294b V