Valentinipäev

15.veebruaril 2016 tähistas Tallinna Läänemere Gümnaasium valentinipäeva. See päev oli koolis eriti kärarikas ja rõõmus.Koridorid olid eredalt kaunistatud südamekeste, õhupallide ja lilledega. Väga ilus  lilledest südamekuju ilutses  teise korrus seina peal. Kogu  korruse kaunistamisega  nägid vaeva 7.V klassi õpilased. Päeva kestel õpilaste silmad särasid, kõikjalt  kostus salapärast suminat. Igaüks otsis  ja  lootis leida üksikule  südamepoolkujule  teist poolt…(tänavu õnnestus ühineda ainult 8 paaril). Kooliaulas toimusid sel päeval mitmasugused tantsuvahetunnid, konkursid. Fuajees töötas kooli postkontor, sinna olid paigutatud kaunistatud kastikesed kirjade jaoks. Kõige rohkeb kirju sai 6.G klass - 338! Õpilaste seas oli kõige populaarsem Hadežda Lopatnikova, kes sai  - 100 kirja! Päeva tõmbenumbriks oli suur, kahel jalal kõndiv Süda. Ta kinkis kõigile lahkelt naeratades oma soojust, sellepärast soovijaid teda kallistada, temaga koos pildistada ja lihtsalt tema kõrval seista leidus väga palju. Silmitsedes teda tulevad meelde I. Dunajevski laulu sõnad: “ Süda, Sa ei tunne rahu. Süda, kui hea, et oled selline! Tänan Sind, et oskad armastada!...”

valentin 4  valentin 3  vaentin  valentin 1  valentin 2