Koolidevaheline mälumäng “Minu Eestimaa”

22. veebruaril 2016 toimus meie koolis üritus “Minu Eestimaa”, milles osalesid viie kooli üheksandate klasside võistkonnad. Meil külas olid: Pae Gümnaasium, Mustjõe Gümnaasium, Lasnamäe Vene Gümnaasium, Linnamäe Vene Lütseum. Mälumängu originaalsus seisnes selles, et stsenaarium oli kirjutatud korraldajate jõududega ning idee autoriks oli S. Logussova. Aruteluks pakuti 6 teemat: kultuur, sport, loodus, ajalugu, geograafia ja “midagi muud”. Mängu esimeses osas valiti kaarte, mis iseenesest juba andsid punkte, kui hiljem sattus küsimus, vastus millele on võiskonnal juba olemas. Mängu teises osas esinesid võiskonnad mängunuppude ja mängijate rollis. Täname kõiki osalejaid! Kõik osalejad said mängus osalemise eest väikese meene. Võidukohad jagunesid  järgmiselt: 1. koht - Pae Gümnaasium, 2. koht - Mustjõe Gümnaasium, 3. koht - Tallinna Läänemere Gümnaasium . Võistkondade saatjad ja õpilased  tõid esile korraldajate aktiivsuse, taibukuse, tähelepanu ja suurepärase mängu juhtimisoskuse. Mängujuhtideks olid 10. klassi õpilased: Jekaterina Võsõpkova ja Artjom Toman.

22 февраля  22 фвраля 1  22 февраля 2  22 февраля 3