„Seitsme maa ja mere taga”

14.03.2016 toimus kolmandatele klassidele mõeldud mänguline üritus teemal „Seitsme maa ja mere taga”. Antud ürituse eesmärgiks oli näidata õpilastele ja õpetajatele,et keeli saab õppida ka väljaspool tundi, kasutades muinasjutte, mis pakuvad mõnu nii väikestele, kui ka suurtele. Üritus toimus soojas ja väga sõbralikus atmosfääris. Nii õpilased, kui ka õpetajad kehastusid erinevateks muinasjututegelasteks ja sukeldusid muinasjutumaailma. Suurima elevuse tõi muinsajuttude lavastus, lapsed olid väga atiivsed ja artistlikud. Heatahtlik ja õiglane zürii tegi kokkuvõtet ja võitjaks osutus „Tuhkatriinu” meeskond. Kuid kaotajaid selles mängus ka polnud, kuna lapsed said mõnu ja erinevaid auhindu. Täname kõiki lapsi ja õpetajaid osaluse eest! Suur tänu õpetaja Ljudmilla Zarinale huvitava ja lõbusa ürituse eest!

сказки  сказки 1