“Oskan õppida!”

29. aprilli hommikul sõitsime kuuekesi Koplisse Tallinna Kunstigümnaasiumisse, et osaleda 1.-3. klasside õpilaste õpioskuste olümpiaadil “Oskan õppida!”. Kohal oli viis võistkonda Tallinna erinevatest koolidest, kõik keelekümblusklasside õpilased. Meie meeskonda kuulusid Afiina, Elizabeth, Jekaterina, Crystal, Beata. Kolme tunni jooksul saime lahendada põnevaid ülesandeid mitmest  valdkonnast - muusikast, matemaatikast, eesti keelest, tööõpetusest. Kaasas pidi olema ka  2-minutine video, mis tutvustaks meid ja meie kooli. Seda tegime kõik koos õpetaja Tia juhendamisel. Ülesannete lahendamisel võisime kasutada oma mobiiltelefone ja laual oleva arvuti abi. Kogu aeg võisi me võtta kommi-küpsist-mahlajooki. Ruumis valitses kaunis mõtlemismeeleolu - vaikne ja viisakas sahistamine. Lõpiks kuulutati välja võitjad. Viies koht...neljanda koha saab...kolmandaks jäid….teisele kohale tuli...Kas meid on unustatud!!!??? ESIMENE KOHT - TALLINNA LÄÄNEMERE GÜMNAASIUMI võistkonnale. See oli maailma suurim rõõm sel sekundil. Kingituseks saime tänukirjad, diplomi, kommid ja “Lotte lauamängu”. Aitäh teile tublid õpetajad Marge, Merle, Anna ja Tia nende vahvate laste õpetamise eest, et sellist rõõmu saime koos kogeda.

3.g klassi Beata ja õpetaja Tia

TLG võistkond