Eesti Vabariigi 96.aastapäevale pühendatud pidulikud aktused algklassides (1.-4.klass)

21.veebruaril toimusid Tallinna Läänemere Gümnaasiumis pidulikud aktused Eesti Vabariigi aastapäeva puhul alglasside õpilastele.

Need toimusid nelja esimese tunni jooksul, esimesel tunnil esimesed klassid, teisel tunnil teised klassid, kolmandal kolmandad ja neljandal neljandad klassid. Sõna võttis koolidirektor Deniss Presnetsov, kes soovis kooliperele õnne Vabariigi sünnipäeva puhul. Sellele järgnesid õpilaste etteasted, lapsed laulsid ja lugesid luuletusi kodust, perekonnast, sõprusest ja loomulikult meie kodumaast – Eestimaast. Kõikide laste etteasted olid südamlikud ja siirad. Eriti tublid olid koorilauljad, kes esinesid neljal aktustel väsimatult. Lisaks näidati õpilastele presentatsiooni Eesti sümboolika ja tuntumate paikade kohta. Lõpetuseks vaadati koos videot, mis oma kaunite Eestimaa looduspiltide ja lauluga „Ärkamise aeg“ läks paljude õpilaste südamesse.

Täname kõikide algklasside õpilasi ja õpetajaid armsa aktuse eest.

IMGP3586

IMGP3576