Lauamänguturniir

31. oktoobril 2014 toimus Tallinna Humanitaargümnaasiumis „Kodurahu“ foorumi raames lauamänguturniir. Meie koolist osalesid Anastassia Mihhailova ja Olivia Parts 10. klassist ning Jelena Forsby, Nikita Petrov ja Ruslan Mahmutov 11. klassist.

Mängureeglid olid lihtsad: igas meeskonnas oli kaks õpilast, üks eesti- ja teine venekeelsest koolist.

Nad seletasid üksteisele kaardil olevaid sõnu meeskonnakaaslase keeles. Kolm paremat võistkonda said õiguse osaleda kultuuriüritusel koos Eesti tuntud inimestega.

Iga mängust osavõtja sai asendamatu suhtluskogemuse, hea keelepraktika, uued tutvused ja võistlushasardi.

On hea meel tõdeda, et Jelena Forsby võistkond sai 15 paari seas 3 koha. "Tulime projektis osalema teadmata, mis ees ootab. Meid jagati võistkondadesse, seejärel seletati reeglid ja alustasime mängu. Esimestel minutitel üritasime aru saada, kuidas see „Aliase“ ideel tuginev mäng käib. Varsti saime süsteemist aru ja edasi ei olnud enam mingeid probleeme. Finaali sai 3 võistkonda. Minu võistkond saavutas kolmanda koha. Mäng meeldis mitte ainult mulle, vaid ka teistele, kellega ma sellel päeval koos olin. Ootame huviga võimalust veel mängida ja täname organisaatoreid!"- räägib Leena toimunud mängust.