Tähetund

7. juunil 2016. aastal toimus Läänemere Gümnaasiumis pidulik direktori vastuvõtt, kuhu olid kutsutud parimatest parimad õpilased ning nende vanemad. Sel õppeaastal osales “Tähetunnis” üle 200 külalise. Gümnaasiumi direktor Deniss Presnetsov jagas tänusõnu 120 õpilasele ning nende vanematele suurepäraste õpingute ning heade sportlike tulemuste eest. Direktor tänas igat osalejat tehtud töö eest andes isiklikult kätte diplomi ning kooli embleemiga mälestuseseme.

“2016.-17. õppeaasta õpilasteks” said V. Logatshev (11. kl), A. Pasjutina (10. kl), V. Žurihhin (9. kl), A. Furshtatova (8. kl), A. Koiv (7, kl), A. Mitjushova (6, kl) ja A. Denisova (5, kl).

Eriliseks üllatuskingituseks oli kontsert, kus kõlas vene rahvamuusika I. Ermakova juhendamisel. Meeldivalt üllatasid kuulusVene Draamateatri näitleja ja režissöör E.Toman ning  noor talent A. Kniga, kes esitasid  vene rahvalaule. Lõpetuseks esines meie kooli ansambel M. Pisarevskaja juhendamisel. A. Pasjutina esitas laulu “Eho ljubvi”.

Õnnitleme tublide õpilaste vanemaid ning täname hea kasvatuse eest! Tunneme uhkust parimate õpilaste üle! Loodame järgmise õppeaasta “Tähetunni” kutsunute arvu suurenemist.

zvezdn chas 3  zvezdn chas  zvezdn chas 1  zvezdn chas 2    rV0q ntYPcg