Erudeeritud õpilased

Oktoobri kuu kolme nädala vältel  teisipäeviti ja neljapäeviti võtsid 10. klassi õpilased                Andrei Bandurevski, Vladislav Žurihhin, Olga Malkina, Jan Glazõrin, Viktoria Lokteva, ja Anastasiaj Popljovkina osa  rahvusvahelisest digitaal -olümpiaadist. 30 küsimusele pidi vastama 15 minuti jooksul ning iga kasutamata jäänud minuti eest anti üks lisapunkt! Kas arvate, et seda oli kerge teha?  Sugugi mitte! Proovige lühikese aja jooksul valida neljast vastusevariandist üks õige küsimusele  “missugune metall on kõige kergem?” või “kus on sõna õige rõhuline silp?” Töö tundub lihtne juhul, kui on lubatud vastuse otsimiseks  internetti kasutada ja omavahel arutada.  Ainult 2 minutit on väga lühike aeg  meeskonnatöö sujumiseks, kompromissini jõudmiseks. Meile tundub, et saime ülesannetega päris hästi hakkama. Tänu olümpiaadist osavõtule omandasime ekstreemolukorras meeskonnatöö kogemuse. Nüüd jääb ainult tulemusi oodata.

Autor: V. Lokteva, 10. kl õpilane

IMGP7837