Valentinipäev

14. veebruaril tähistas Läänemere gümnaasium Valentinipäeva, armunute päev, tuntud ka sõbrapäevana.

Sel aastal otsustas õpilasomavalitsus armastatud pidupäeva tähistada erinevate temaatiliste üritustega.

Hoides eemale traditsioonilisest roosa-punasest riietusest, anti õpilastele võimalus siseneda Vana Kreeka atmosfääri. Paljud tulid ideega kaasa ning riietusid vastavalt. Hommikul tervitasid kooli ukse ees õpetajaid ja õpilasi 11 Olümpose jumalat. Seda, kes oskas kõiki jumalaid nimepidi nimetada, ootas auhind.

Peale esimest ja teist tundi toimus foto-maraton “Jumalaselfi” nime all. Mängu eesmärk oli jumalate otsimine, ülesannete lahendamine ning  Olümpose jumalatega pildistamine. Pildialbum on nähtav meie kooli sotsiaalkeskkonnas “VKontakte”, albumis “Elu Läänemere gümnaasiumis”. Peale kolmandat tundi toimus kõigi lemmik - tantsuvahetund. Meie kool ei jää maha kaasaegsest liikumisest, sellepärast otsustasime üles võtta isikliku “Manneken välja!” video. Peale neljandat tundi jäätus kogu kool üheks minutiks. Koolis toimuvat filmiti kümnes erinevas kohas. Operaatoriteks olid meie kooli õpilased. Video on varsti nähtav youtube´s, samuti kooli grupis “VKontakte”. Traditsiooniline koolipost oli jällegi populaarne. Kahe päeva jooksul saatsid lapsed valentinikaarte, kasutades iga klassi poolt originaalselt ja värviliselt kaunistatud postkaste.

Tänusõnad õpilasomavalitsuse liikmetele ja huvijuhile, Svetlana Logussovale, uudse tähtpäeva korraldamise eest.

Autor: Anastasia Lokteva, 11. klass

 

14 TД TА  14 TД TА 1  14 TД TА 2  14 TД TА 3  14 TД TА 4  14 TД TА 5