Luulekonkurss

15. märtsil Karjamaa Põhikoolis toimus luulekonkurss. Üritus oli korraldatud emakeele päeva raames ja pühendatud tulevasele Leelo Tungla 70-aastasele juubelile. Konkursist võtsid osa nii vene kui ka eesti õppekeelega koolid. Eesti koolide hulgas olid ka elitaargümnaasiumide esindajad (näiteks Gustav Adolfi Gümnaasium, Jakob Westholmi Gümnaaium).Meie gümnaasiumi esindasid Daniil Tšugunov 2B klass, Darja Fistunenko 3D klass, Pavel Smirnov 5G klass, Kristina Ivchenko 6A klass ning Alina Kovaljova 7V klass.

Konkursi ajal valitses sõbralik õhkkond, vaid võistlus oli üsna tõsine. Mitte kõik etlejad tulid oma ärevusega toime ja suutsid oma luuletuse esitada (või lõpuni jutustada). Meie konkursandid avaldasid väga meeldiva mulje ning kaks neist - Darja Fistunenko ja Alina Kovaljova - said eripreemiad. Aga ka teised meie osalejad esinesid väärikalt. Kahjuks ei hinnanud kohtunikud piisavalt ilusat emotsionaalset Kristina Ivchenko esinemist, ent Pavel Smirnovit ja Daniil Tšugunovit  segas  ärevus  oma annet täiel määral näidata.

M.Ševtsenko, eesti keele õpetaja