KVN

17. märtsil 2017. aastal toimus meie koolis järjekordne konkurss KVN. See lõbus mäng on juba mitmendat aastat olnud traditsiooniks meie koolis. Peale vahepealset pikemat pausi, taaselustasime traditsiooni juba teist aastat, seda tänu õpetajate ja õpilaste ühisele tahtele ja pingutusele.

Sel aastal võistles neli meeskonda: 10., 11. ja 12. klassi õpilaste ning õpetajate meeskond. See oli eksperiment. 11. klassi ja õpetajate jaoks oli see juba teine mängus osalemise kord, 10. ja 12. klasside jaoks alles esimene.

Konkursid, mida kokku oli 5, olid samasugused nagu klassikalises KVN mängus: tervitus, teatraalne stseen, saatejuhi küsimustele vastamise voor, kapitani konkurss ja loomulikult effektne lõpuvoor. Vaatamata aja nappusele ja õpetajate ning õpilaste ülekoormusele, olid esitatud naljad, laulud ja muud etteasted vägagi kvaliteetsed. Meelelahutust pakkusid meeskondade erinevad lähenemised. Esitatud etteasted erinesid üksteisest täielikult, sealjuures järgiti KVN-i üldpõhimõtteid. Kõikide etteastete eesmärk oli üks - naerutada pealtvaatajaid. Pealtvaatajatele meeldis õpetajatest koosneva meeskonna teatraalne etteaste, 12. klasside luuletuste esitlus, 11. klassi muusikaline etteaste ja 10. klassi humoorikad vastused erinevatele küsimustele.

Sel aastal kuulusid žüriisse kooli õpilasomavalitsuse president Andrei Bandurevski, 3.B klassijuhataja N.E Grigorjeva, meie kooli vilistlane ja L.D. Reznikov (kooli KVN-i veteran, kehalise kasvatuse õpetaja).

Kogu mängu vältel olid kõik meeskonnad võrdsed. Viimane voor oli otsustav. Esimese koha sai 12. klassi meeskond. Nende järel õpetajate meeskond. Kolmanda koha sai 11. klass ning neljandaks jäi 10. klass.

Minimaalne punktide vahe meeskondi ei kurvastanud, pigem rõõmustati üksteise pärast. Loodame, et  tänu saadud kogemustele näitavad 10. ja 11. klasside meeskonnad järgmisel aastal kõrgemat taset. Täname õpetajate meeskonda entusiasmi ja postiivsuse eest. 12. klassile soovime, et nende viimane kooli KVN oleks neil pikka aega meeles.

Tähtis on osavõtt, mitte võit! Aitäh KVN-i eest!

 

Autor: Vladimir Logatshjov, 12. klass

 

2 tX46bv x4  9har RExAtM  EUZCdHWf4zs  RB9RnN8 bag  RYlrFhhQ9lI