Medal sõudmisvõistluses

30.märtsil toimusid võistlused sõudeergomeetril  “Concept 2”. Kõik võistkonnad esinesid väga väärikalt. Eriti tugevalt ja üksmeelselt  tegutses neidude võistkond näidates suurepäraseid tulemusi. Kokkuvõttes saavutati 3.koht ja pronksmedal. Õnnitleme teid: Valeria Radajeva, Aleksandra Reznova, Alina Janis, Tatjana Oleškevitš!

Põhikooli tüdrukute võistkond näitas samuti kõrgeid sportlikke tulemusi jäädes kuue parema hulka. Võistkonna liikmed: Viktoria Jakovleva, Valeria Orehhova, Kamilla Kulakova, Valeria Anisovitš - õnnitleme teid!

Täname võistluses  osalemise eest meie kooli noormeeste võistkondade liikmeid: Andrei Matusevitš, Daniel Rudõka, Artur Koldjažnõi, Jaroslav Žerlitsa, Artur Kašnikov, Roman Levkovitš, Sergei Zaitsev, Andrei Ränk.

Täname väärika esinemise eest!

IIIkoht  20170330 145748    20170330 152412  Sõudmine 2017 232