“OSKAN ÕPPIDA”

Ülelinnaline õpioskuste võistlus „OSKAN ÕPPIDA “ Tallinna Kunstigümnaasiumis

Meie kooli  1.- 4.-ndate keelekümblusklasside õpilased osalesid sel õppeaastal õpioskuste võistlusel väga edukalt: 1.-2. klasside arvestuses saime I , ja 3.-4. klasside arvestuses III koha.

Noorimate võistkonda „Läänemere lainekesed“ kuulusid Afina Tõruke, Elina Grabovski, Philip Eidel, Philip Enger-Tšižikov. Suuremate võistkonnas „Avastajad“ - olid Nikita Slavinski, Elizabet Barkovskaja, Beata Kontsevitš, Evelin Teiste. Tutvustasime ennast läbi lühivideo, mis seekord valmis õpilaste ühisloominguna animatsioonitehnikas.

Kohapeal tuli sõbralikus koostöös lahendada erinevaid huvitavaid ülesandeid, kasutada roboteid, isemõeldud kavandi järgi „ehitada“ kõrghoone spagettidest ja vahukommidest.

Kõik osalejad said autasustatud „Apollo“ kinkekaardiga ja vahva seltskonnamänguga.

Suur tänu õpilaste eduka ettevalmistamise eest meie tublidele õpetajatele: Lilyle, Annale, Merlele, Margele, Polinale, Tiale.

Untitled 1