KVN`i võistkond “ Naeru viis varjundit”

Mängu KVN (Lõbusate ja Leidlike klubi) meie kooli õpilastele tutvustama ei pea, sest kõik teavad, kui tore on võistelda publiku ees, näidates ladusat sõnaseadmist, vaimukust ja humoorikat teravmeelsust. Meie koolis mängivad seda mängu kõik, kaasa arvatud kooli direktor. Veel on värsked viimase mängu mälestused, kui võistlesid 10, 11, 12 klassi ja õpetajate võistkond.

Oleme aga pikemat aega unistanud mängu põhimõtteid ja reegleid tundvast püsivast võistkonnast. Tänaseks on selline võistkond olemas! See sai moodustatud 8a klassi õpilastest. Ükskord tuli kooli Maksim Volkov, KVN-i  asjatundja. Ta tutvustas mängu ja tekitas lastes selle vastu huvi. Viis õpilast: Dmitri Halitov, Anton Moskaljov, Daniil Sergejev, Igor Melnikov, Aleks Koiv julgesid järgmisel kohtumisel kohe ka lavale esinema minna.  Huvitava esinemisega hämmastasid nad nii publikut kui kohtunikke. Hiljem tulid võistkonda juurde Diana Rogalevitš, Nikita Molodtsov ja Albert Kutšma. Võistkond treenib Pavel Kuusiku ( poliitik, sportlane, projektijuht ) käe all. Võistkonna nimi on “Naeru viis varjundit”. Sellises koosseisus esines võistkond 29. aprillil Maardus KVN Start-Up III liiga mängus, kaotades võitjale vaid 0,9 punktiga. Algajatele on see kahtlemata hea tulemus!

Jääme huviga ootama, millal saame taas oma võistkonnale kaasa elada ja toredalt aega veeta.