Huvialadelaat 2017.

Tallinna Läänemere Gümnaasiumis  8.septembril 2017  Lasnamäe linnaosa toetusel toimus huvialadelaat. Juba teist aastat meie kool tutvustab noortele,lastele ja lastevanematele vaba aja võimalusi Lasnamäel. Ürituse avasid Lasnamäe linnaosavanem  Maria Jufereva  ja meie kooli direktor Deniss Presnitsov,kes soovitasid õpilastel leida huvitava tegevuse oma vaba aja sisustamiseks,mis kaunistaks igapäevast elu ja pakuks ergsaid emotsioone.

Kontserdil esinesid erinevad kollektiivid,kes näitasid, mida võib saavutada kui pühendada ennast huvitavale harrastusele. Laadajuht  oli tuntud näitleja Igor Jermakov.Selle aasta üritusest  võttis osa 35 huvialaklubi.Nende seas olid:SK“Noorus“/florboll/,Kooli  võrkpallisektsioon,“Pirita Aerutamisklubi“/aerutamine/,CFC“Suusakool“/suusatamine/,Spordiklubi „Sofron“/boks, eesti taekwondo Liit/,Spordiklubi“IREM“/vehklemine/,FCJ“Tallinn/jalgpall“Street Workout“/tänava võimlemine/,SK „AKVALANG“/daiving/,

Spordiklubi“Swan Nest“/ujumine/,“Golden Lotus Club“/Kung-Fu/,“EDU DO“

/maadlus/,Spordiklubi“Meihua“/WingTchun,Kung-Fu maadlus/,MTÜ Lasnamäe

Huvikool,Kanutiaia Noortemaja,Tallinna Tondiraba Huvikool, Skautideklubi“Siil“

Eesti Lauahoki Liit,MTÜ Stuudio „Joy“/tants/,Tallinna Spordi-ja Noorsooamet,

Kollaz ART school,English Lasnamäe Huvikool,ISMAT CLUB /robotitehnikaring/.

Igal külalisel oli võimalus ennast proovida erinevates tegevustes ja tutvuda  ringide tingimustega.

Laadale olid kutsutud noorsoopolitsei töötajad,politseinikud koertega, tuletõrjujate brigaad ja Punase Risti töötajad,kes tuletasid külalistele ja meie kooli õpilastele ohutusreegleid ja tänava käitumisnorme.Külalisi rõõmustas politseinik Leo,kellega oli võimalik pildistada.Laadal jalutas ka meie kooli armas„Süda“,mis  tõstis tüju.Üritusel olid külalised Tallinna Pae Gümnaasiumist,Tallinna Vene Lütsiumist ja Lasnamäe elanikud.Laata külastas umbes 1800 inimest.

https://www.facebook.com/tvn.Estonia/

 Avaldame suure tänu abi eest Lasnamäe linnaosa valitsusele,“Lindakivi“ Kultuurikeskusele .

Täname ürituse organisaatoreid –Tallinna Läänemere Gümnaasuimi direktorit

Deniss Presnitsovi, kehaline kasvatuse õpetaja Oleg Sedletski, Igor Jermakovile, ringidetööorganisaatorit Svetlana Logusovat,sotsiaaltöötajat

Juulia Rõbalkot ja 11.klassi õpilasi.

Täname kõike toetuse eest!

Galerii

 Darja Ivahnenko,11.klassi õpilane.

ярмарка 14