Isadepäeva matk-mäng.

Meie  kool    aktiivselt   toetab   pereväärtusi    ja   sporti.   12.  novembril  Läänemere   gümnaasiumis    tähistati   isadepäeva.  Matk   andis   võimaluse   peredel   koos   ja  huvitavalt   veeta  aega.

Matka   osavõtjatel   kaasas   pidid  olema   nutitelefonid   internetida,  sest  ülesanded  ja  distantsi  punktid   olid  märgitud  Loguiz’i   lisas.  Mängu  eesmärgiks   oli   läbida   kõik   kaardil   märgitud   punktid   ja  vastata   19  käsimusele.  Punktid   asusid   6  km   kaugusel.   Distants   kulges   läbi   ilusa  metsa, mööda   Pirita   jõge   ja   osavõtjad   said  hingata    puhast    õhku   ja  nautida   ilusat  loodust.

Mängu  valmistasid  ette  ja  viisid  läbi   “Siili”  rühma   skaudid   Svetlana  Logussova   juhtimisel.  Mängus   osalesid   meie    kooli   õpilased   oma  vanematega   ja   skaudid   Harju  maakonnast – Sakust,  Sauest  ja  Keilast.   Kokku   oli   270  inimest.

Kõik   osavõtjad   said   mälestuseks   märke. Tee  kringliga   oli  meeldiv   lisa  läbitud   distantsile.

Suur   tänu   kõikidele   osavõtjatele!

Tatjana   Oleškevitš  11. klassi   õpilane

Galerii