Parimate õpilaste vastuvõtt.

24.novembril 2017 Tallinna Läänemere Gümnaasiumi direktor Deniss Presnitsov võttis vastu 2016/2017 õppeaasta tulemuste põhjal parimaid õpilasi õppimises koos lastevanematega, sportlasi ja aktiviste.

Ürituse avas kooli laulukoor ja esines tantsustuudio „Joy“ kollektiiv. Gümnaasiumi direktor Deniss Presnitsov tänas õpilasi, sportlasi ja aktiviste tubli töö eest eelmisel aastal ja lastevanemaid väga hea laste kasvatamise eest. Oma sõnavõtus direktor rääkis õpilase aktiivsest hoiakust heade tulemuste saavutamisel õppimises ja koolivälises tegevuses. Direktor tuletas meelde ka eelmise õppeaasta 12.klassi õpilaste kõrgeid eksamitulemusi.

Siis järgnes keemiliste katsete demonstratsioon. Kooli sööklas õpilastele pakuti erinevaid maiustusi.

 

Kingitustega väga hea õppimise eest olid märgitud:

Jelina Jekaterina 3a

Orlova Sofia 3a

Samohhin Timur 3a

Šapenkova Valeria 3a

Basanets Tymofii 3b

Borissova Alisa 3b

Morozov Nikita 3b

Sepesseva Laura 3b

Ibrayev Temirlan 3d

Ibrayeva Ailun 3d

Jefimova Sofia 3d

Kurus Sofia 3d

Kutovoi Vadim 3d

Polutornova Maria 3d

Rebo Ruslan 3d

Sobolevskaja Karolina 3d

Truntova Viktoria 3d

Panarin Saveli 3d

Prjadko Ksenija 3e

Šatunov Andrei 3e

Tarassov Matvei 3e

Grabovski Elina 3g

Martjašina Ksenia 3g

Martõnova Maria 3g

Osokina Alessia 3g

Solovjova Alisa 3g

Didenko Dajana 3v

Jur Denis 3v

Khumonen Elizaveta 3v

Khumonen Margarita 3v

Kruglova Maria 3v

Mitjušova Aleksandra 3v

Stanevitš Maksim 3v

Startšuk Aljona 3v

Tõruke Afina 3v

Võlegzanina Polina-Karolina 3v

Beljajev Nikita 4a

Jurtšenko Diana 4a

Kazakova Veronika 4a

Popozoglo Nikita 4a

Mišina Anastasia 4b

Pljusnin Arhip 4b

Spirin Kirill 4b

Volkova Sofija 4b

Fistunenko Darja 4d

Golubtšikova Alisa 4d

Matvejev Denis 4d

Mednis Aleksandr 4d

Poroskunenko Diana 4d

Andrejev Nikita 4e

Buga Spartak 4e

Jakson Denis 4e

Koiviste Valeria 4e

Koop Anna 4e

Nikolajeva Alina 4e

Savtšuk Mikhail 4e

Žolomko Karina 4e

Barkovskaja Elizabet 4g

Daneykina Alisa 4g

Pantepajev Artjom 4g

Slavinski Nikita 4g

Startseva Inessa 4g

Fedenko Crystal 4v

Loginova Maria 4v

Petrova Katerina

Šikov Daniil 4v

Sofia Sabina Leis 4v

Degterjova Arina 5a

Gosteva Milena 5a

Reppo Luka Mark 5a

Moroz Artjom 5b

Petruša Elizaveta 5b

Timtšenko Anastasija 5b

Laskov Maksim 5d

Karpõtšev Stanislav 5g

Kontsevitš Beata 5g

Kotšurovskaja Anna 5g

Kivi Evelyn-Sogi 5v

Križevski Inessa 5v

Osipova Alisa 5v

Sorokin Daniel 5v

Тeiste Evelin 5v

Zimareva Jekaterina 5v

Davõdova Aljona 6a

Berjoza Kristina 6d

Skvortsova Alina 6d

Sobolevski Edgar 6d

Kuzmina Karin 6g

Medvedeva Anita 6g

Padar Dmitri 6g

Parilova Karolina 6g

Smirnov Pavel 6g

Ivchenko Kristina 7a

Fris Anastasia 7b

Kolodjažnõi Kirill 7b

Mendijarova Jekaterina 7b

Hassanova Evelina 7v

Romanova Jelizaveta 7v

Zimarev Daniil 7v

Bavšenkova Anastasija 8b

Mitjušova Anastasija 8g

Tšaljuk Violetta 8v

Zubova Jelizaveta 8v

Pekhenko Aleksandr 9b

Aleksandrova Anastasia 9g

Sipari Anna 9g

Põdermaa Irina 9v

Šehali Amelia 9v

Anissovitš Valerija 10

Furštatova Arina 10

Kapustin Anton 10

Lisetski-Golunov Andres 10

Kõrge saavutuse eest olümpiaadil:

Žurihhin Vladislav 11

Osalemise eest spordivõistlustes ja kooli elu:

Laskov Maksim 5d

Saveli Afanasjev 5g

Teiste Evelin 5v

Denissov Arseni 5v

Davõdova Aljona 6a

Zautina Daria 6g

Zautina Sofia 6g

Pääsuke Kethleen 6g

Hassanova Evelina 7v

Terjohina Valerija 8a

Kurašov Anton 8g

Meštšerjakov Andrei 8v

Nabijeva Jekaterina 8v

Kutšma Albert 9a

Kulakova Kamilla-Amanda 9g

Vorobjov Georg 10

Aparins Armands 10

Sedletski Selin 10

Anissovitš Valerija 10

Furštatova Alina 10

Kapustin Anton 10

Lisetski - Golunov Andres 10

Yanis Alina 11

Kisseljov Aleksandr 11

Arestegui Jose Raul 11

Bandurevsi Andrei 11

Grudin Dmitri 11

Oleškevitš Tatjana 11

Matussevitš Andrei 11

Terebunskaja Alina 12

Võsõpkova Jekaterina 12

Hein Tomas 12

Rudõk Daniel 12

Nikita Bergman 12

Aktiivse ühiskondliku töö eest gümnaasiumis:

Fjodorov Ruslan 9b

Furštatova Arina 10

Mihhailov Daniil 11

Kandõba Annika 11

Laura Paulman, 10.klassi õpilane

Galerii

отличники