Tagasi kooli – Natalia Lubenets.

Projekti  „Tagasi  kooli“  raamides  Tallinna  Läänemere  Gümnaasiumi  õpilastega  kohtus  1996.a meie kooli   lõpetanud  kuldse  medaliga  Natalia  Lubenets. Tema  klassijuhataja  oli Rozalia Gapon. Peale  kooli lõpetamist  sai  majandushariduse.  Siis  töötas ta  Eesti  esindajana  Euroliidu  majanduskomisjonis. Nüüd  Natalia  Lubenets  viib  läbi  uuringuid  füüsika  valdkonnas  ja  kavatseb  kirjutada  doktoritööd.

28.novembril  Natalia  Lubenets  esines  koolis  kahel kohtumisel. Esimene  kohtumine  oli  gümnaasiumi  õpilastega, kus ta  jutustas  eduredelist, mis  sai  alguse  veel  koolis. Koolis ta  tundis  suurt  huvi  võõrkeelte  vastu ja  praegu  vabalt   valdab  5 keelt. Külaline  jutustas kuidas  valis elukutset, töötas  Eesti  statistikaametis ja siis  kolis  Brüsselisse, kus  töötas  mitu  aastat.Ta kinnitas, et edu saavutakse   pingelise  tööga.

Samal  päeval  Natalia  Lubenets  kohtus  6.a klassi  õpilastega ja  jutustas  nendele  Euroliidust.

Täname  õpetajat  Marina  Mets  toredate  kohtumiste  organuseerimiste eest.

Artili  autor- Tatjana  Oleškevitš, 11.klassi  õpilane

Galerii