Meie heategevus ja südamlikkus.

Õppeaasta  alguses, traditsiooniliselt,  iga  klass  mõtleb  mida  ta  võib  head  teha  oma  koolile, inimestele.

1.b  ja 4.b  klasside õpilased, lastevanemate  toetusel  korjasid  jõulukingitusi  haigetele  lastele. Kingitused  olid  erinevad: värvipliiatsid  ja  viltpliiatsid, nukud, raamatud, lauamängud, mänguautod, robotid ja n.e. 1.b klassi  õpilased  ise valmistasid   ka  jõulukaarte  soojade  sovitustega.

Selgus, et kinkida  on  sama  meeldiv   kui saada  kingitusi.

14.detsembril  klasside  delegatsioonid  klassijuhatajatega  ja  lastevanematega  viisid  kingitused  haiglasse.

Heategevusfondi  „Südame soojus“ ettepanekul  3.b  ja  5.b klasside  õpilased  korjasid  50 purki  mett  Iru  Hooldekogu  patsientidele.  Meepurgid  olid  kaunistatud  jõulukaartidega.

15.detsembril  „magusad  kingitused“ saadeti   Iru  Hooldekodusse.

„Siili“  rühma  skaudid  osalesid   toiduainete  kogumise  aktsioonis. Nende  ülesandeks  oli  suhelda  ostjatega, seletada  neile  atsiooni  eesmärke  ja  sisu. Meie   kooli  õpilased   hea  meelega  aitasid  Eesti  Toidubanka.

Inimene  on õnnelik, kui  tema  heategu  toob  rõõmu  teistele  inimestele  ja  pole  tähtis, kas  nad  on  tuttavad  või  mitte. Loodame, et  meie  heategevus  teeb väikest  imet  ja võib-olla  keegi  haigetest  lastest  saab  kiiremini  terveks.

DSC 0040  20171213 111335  DSC 0035  DSC 0051  IMG 1330  IMG 3508  SAM 6241  SAM 6244