Karneval

22.detsembril  2017, enne  talvist  koolivaheaega , Tallinna  Läänemere  Gümnaasiumis   toimus  igaastane  karneval  gümnaasiumi  õpilastele. Selle  aasta  karnevali  teema  oli „ Veneetsia  karneval“. Kooli  karneval  muidugi  erineb  itaalia  karnevalist, aga  see ei  tähenda, et  ta ei  ole  lõbus  ja  haarav. Tähtis, on ka  see,  et ei  olnud  vaja  läbida  2000  km.

Juhtisid  karnevali  ÕOV  president  Dmitri  Grudin  ja  Elizabet  Lisitsin  ja  said sellega  suurepäraselt  hakkama. Viietunniline  programm  oli  väga  huvitav, kus  oli  palju  konkursse,  auhindu  ja  isegi  katkend  lavastusest  „ Kahe  härra  teenija  või  Truffaldino  Bergamost“. Ja  muidugi, disko.  Kõik   üritusest  osavõtjad  oli  karnevaliriietustes.  Peol  olid  „Bond, Merilin  Monro, Punamütsike“ jne. 2017. aasta  karnevali  Kuningaks  ja  Kuningannaks  valiti  Jaroslav  Žerlitsõn  ja  Anastassija  Voznjuk, kellel  olid  jõlupuuriietused. Karnevali  Printsiks  ja  Printsessiks  valiti  Aleksandr  Kissiljov  ja  Marta  Miller. Daniel  Põld  ja  Valeria  Aleknavitšute  olid  ka  märgitud.

Svetlana  Logussova  juhtis  karnevali  ettevalmistust.

Täname  kõike,  kes  võtsid  osa  karnevali  ettevalmistamisest  ja  läbiviimisest.

Tatjana  Oleševitš, 11. klassi  õpilane

Galerii