Tantsufestival

Juba neljandat  korda  toimus  26.jaanuaril  2018  meie  gümnaasiumis  tantsufestival. Juhtis  seda  üritust 9.b klassi  õpilane  Elizabeth  Aleksejenko. Hindas  esinejaid  nejaliikmeline  žürii, kuhu   kuulusid  Polina  Steiner- algklasside  õpetaja,  Julia Rõbalko- sotsiaaltöötaja, tantsuringide  osavõtjad  Alina  Janis -11.klassi  õpilane  ja  Violetta  Saar- 10.klassi  õpilane. Avas festivali  eelmise  aasta  võitja  Margarita  Kulakova  9.b klassi õpilane. Esinejaid  hinnati  kahes  vanuserühmas  5-6 kl., 7-9 kl. ja  kahes  nominatsioonis- individuaal –ja kollektiivesinemine. Festivaliks  valmistati  ette  kehalise  kasvatuse  tundides. Oli  näha, et  ettevalmistus  oli  väga  tõsine , hästi  olid  läbimõeldud  tantsijate  kostüümid. Vaheajal  esines  võimleja  Selin  Sedletsi ,10.klassi  õpilane. Igas  võistluses on  võitjad.

Individuaalarvestuses   5.-6. klass

1.koht –Anastassija Timtšenko 5.b

2.koht – Jelizaveta  Žukova  5.b

3.koht -  Jelizaveta  Nikolajeva  6.d

Kollektiivarvestuses

1.koht – Diana  Rogalevitš, Angelina  Lavrentjevna  9.a

2.koht – Anastassija Friss, Aleksandra  Andrejeva, Milena  Garanina

Emili  Küppar,Jekaterina  Mendijorova 7.b

3.koht – Ketlin  Gruzdova, Anna  Skatškova.

Kõik  võitjad  said  diplomeid  ja  kingitusi. Võitjatel  on  võimalus  esineda ka linnavõistlusel  “Hallo,otsime  talente!”.

Suur  tänu  kõikidele  festivalis  osavõtjatele - esinejatele, žürii  liikmetele, vaatajatele, ürituse  organiseerijatele. Eraldi  suur  tänu  kehalise  kasvatuse õpetajale  Ljudmilla Kapustina ürituse  organiserimise eest.

Darja  Ivahnenko  11.klassi   õpilane.

Galerii

fest tants