LUULEKONKURSS

14. märtsil toimus meie koolis emakeelepäeva raames Eesti Vabariigi 100-ndale juubelile pühendatud luulekonkurss. 18 tublit etlejat olid 5.- 6. klasside esindajad. Konkursandid olid pabinas, aga said ikka esinemispalavikuga hakkama. Õiglased ja heatahtlikud kohtunikud – Ljudmilla Krivenko, Anna Tsvigun ja Rimma Andrijenko – otsustasid, et esimese koha saab Evelein Teiste (5V), teise Jekaterina Zimareva ( 5V) ning kolmandat kohta väärib Eduard Sobolevski 6D klassi õpilane. Konkurents oli väga kõva ning žürii kiidusõnu teenisid ka Pavel Smirnov (6G), Mark Luka Rappo ( 5A) ja Aleksandra Sokolova (6B) oma ilmeka esinemise eest. Kõige põnevamaks osutus aga asjaolu, et konkursi ajal viibisid auditooriumis telekanali „Orsent“ töötajad ning nad salvestasid toimunut. Konkursi korraldaja, Marina  Ševtšenko, avaldab tänu oma kolleegidele ning kooli juhtkonnale toetamise eest.

Galerii

nzir3TedAuI