KVN - 2018

29.märtsil  2018 Tallinna  Läänemere  Gümnaasiumis  toimus  järjekordne  ja  traaditsiooniline  KVN /tarkade  ja lubusate klubi/  mäng.  29  kord! Sellel  aastal  võttis  osa mitte 2-3  võistkonda, vaid 6 – õpetajad, eelmise  aasta  lõpetajad, 9.a ,10.,11.,12.klasside  võistkonnad.

Žüriisse  olid  kutsutud  tuntud  külalised: Svetlana  Koza- 2000.a koolilõpetaja,  meie  kooli  lapsevanem, Aleksandr  Tšebõkin  „Aktiivi“  võistkonna  kapten, Alina  Keerd  „Klassikaline  missionäärne“  võistkonna  liige, kõrgliiga  hõbeda auhinnavõitja, German  Levinets – 1.liiga  tšempion võistkonna „Laval „ liige, Jelena  Mihalap  Tondiraba  Huvikooli  direktori  asetäitja.

Selle  aasta  teema  oli  Vene YouTube.

Soojendusharjutuses  võitkonnad  mõtlesid  välja  kreatiivseid  ja  naljakaid   pealkirju   huumoripiltidele. Teine  ülesanne  oli  hääldada  filmide  ja  multifimide  katkendeid. Kolmas  ülesanne  oli  esitada  koduülesannet  teemal „Üks  päev  YouTubi  elust“. Iga  žürii  liige  avaldas  oma  arvamuse  iga  võitkonna  esinemise kohta  ja  hindas.

Mängu  võitis  12.klassi  võitkond  15,4  punktiga !  Teise  koha  sai  õpetajate  võistkond  15,2  punktiga. Komanda  koha  sai 11.klassi  võstkond 13,6 punktiga.Iga  võistkond  sai  tordi  ja märkmikuid,  aga  1.koha  saavutanud  võistkond  sai  veel  rändkarika.

Suur  tänu  kõikidele  võistkondadele  vapustavate  naljade  ja suurepärase  tuju  eest, pealtvaatajatele  -positiivse atmosfääri  ja  heatahtlikkuse  eest. Saalis  valitses  ühinemine  ja   üksteise  toetus.

Täname  Svetlana  Logussovat  ja  õpilasi, kes  aitasid  organiseerida  ja  läbi  viia  ürituse, žürii   liikmeid.

11.klassi  õpilane  Darja  Ivahnenko

10.klassi  õpilane  Alina  Smirnova