Õppeaasta viimased kergejõustikuvõstlused 3.-5.klassi õpilastele.

Kuristiku  gümnaasiumi  staadionil  22.mail  2018  toimusid  selle  õppeaasta  viimased  kergejõustikuvõstlused. 3.-5. klasside  tüdrukud  ja poised  võistlesid  60 m  jooksus, kaugushüppes ja  palli viskamises. Väga  edukalt esinesid  meie  5.klasside  õpilased, kes  võtsid  5 medalit  ja  üldarvesruses  savutasid  1.koha.

Arseni Denissov 5.v           1.koht  kaugushüppes ja  palli  viskamises

Jekaterina Zimareva  5.v  1.koht  kaugushüppes

Evelin  Teiste  5.v               3.koht kaugushüppes

Saveli  Afanasjev 5.g          3.koht  jooksmises.

4.klasside õpilaste  seas  Sofia  Sabina  Leis 4.v oli  teine  jooksmises  ja  kolmas  kaugushüppes, Kristina    Hodorenko 4.g saavutas  4.koha palli  viskamises.

3.klasside õpilaste seas Sofia  Orlova  3.a  sai  1.koha  kaugushüppes. Hästi  esinesid  Aleksandra  Mitjušova 3.v, Nika  Neljas 3.v, Alessia  Ossokina  3.g, Alisa  Borissova 3.b, Mark  Atjunin 3.g, Matvei  Tarassov 3.e, Artemi  Topeljer 3.g, Maksim  Overkin 3.g, Roman  Avdejev 3.a, Rišat  Magžanov 3.e.

Üldarvestuses  lapsed  saavutasid  3.koha. Õnnitleme  võitjaid! Täname  kõiki  osavõitjaid.