Teadmistepäev 2018

Lendas  mööda  lõbus  suvi  ja  saabus  see  tähtis  päev iga  õpillase elus, 1.september. Sellel  aastal  pidulikud  rivistused viidi  läbi  3.septembril, sest õige päev  1.september, oli  laupäeval.

Ja  1320 õpilast, mis  on 70 õpilase  võrra  rohkem, kui eelmisel  aastal, vaimustatud  ja  pidulikult  riietatud,  kogunesid  Läänemere  gümnaasiumi  sisehoovi  rivistustele, mis  toimusid  2.-3. klasside, 5.-6.klasside, 7.-9. klasside  ja  muidugi  1. klasside  / neid  avati  6 /, kahe  10. klasside  ja  12. klassi  õpilastele. Rivistustel  esinesid meie  kooli  õpilased, kes  laulsid ja  lugesid  luuletusi  ilusast septembrikuu  tähtpäevast. Igal  rivistusel  esines  gümnaasiumi  direktor  Deniss  Presnetsov, kes  rääkis  eelmise  õppeaasta  tulemustest  ja  uue  õppeaasta  perspektiividest. Suure  soojuse  ja  armastusega  rääkis  härra  direktor  meie  ühisest  kodust, meie  koolimajast.

Kõige  tähtsam  rivistus  toimus  kell  12.00  esimeste  klasside  ja  12. klassi  õpilastele. Lõpuklasside  õpilased estasid  lühikest  etendust, kus  Punamütsike  ja  Hunt  palusid   lapsi  tunda  ära  meie  gümnaasiumi  sümbolit. Gümnaasiumi  direktor  Deniss  Presnetsov  õnnitles  kõike  pidupäevaga. Üritusel  viibisid   Tallinna  Linna  Volikogu  esimees  Mihhail  Kõlvart, kes  soovitas  tõsiselt  suhtuda  õppimisse  ja  Lasnamäe  Linnaosavanem  Maria  Jufereva, kes  omalt poolt  soovitas avastada  juba  koolis  oma  talente ja  abiturientidel  mõelda  kõrghariduse   saamisest   Eestimaal.

Peale  rivistust  gümnaasimi õpilased  kinkisid  1.klasside  õpilastele  õhupalle ja  saatsid  lapsi  esimesse tundi. Meeldiv  oli  jälgida  õnnelikke  lastevanemaid, kes  on  meie  kooli  endised  õpilased.

Päev  oli  sisukas, huvitav   ja  meeldejääv. Meile kõikidele, edu  ja  uusi  teadmisi!

Õpetaja  Svetlana  Logussova  ja  õpetajad! Täname teid toreda  pidupäeva  eest!

Autorid

11. klassi õpilased  Alina  Smirnova  ja  Karmen  Babitš

Galerii

fpKH8tm oSA

Teadmistepäev  2018

Ja  1320 õpilast, mis  on 70 õpilase  võrra rohkem, kui eelmisel  aastal, vaimustatud  ja  pidulikult  riietatud,  kogunesid  Läänemere  gümnaasiumi  sisehoovi  rivistustele, mis  toimusid  2.-3. klasside, 5.-6.klasside, 7.-9. klasside  ja  muidugi  1. klasside  / neid  avati  6 /, kahe  10. klasside  ja 12. klassi  õpilastele. Rivistustel  esinesid meie  kooli  õpilased, kes  laulsid ja  lugesid  luuletusi  ilusast septembrikuu  tähtpäevast. Igal  rivistusel  esines  gümnaasiumi  direktor  Deniss  Presnetsov, kes  rääkis  eelmise  õppeaasta  tulemustest  ja  uue  õppeaasta  perspektiividest. Suure soojuse  ja  armastusega  rääkis  härra  direktor  meie  ühisest  kodust, meie  koolimajast.

Kõige  tähtsam  rivistus  toimus  kell  12.00  esimeste  klasside  ja 12. klassi  õpilastele. Lõpuklasside  õpilased estasid lühikest  etendust, kus  Punamütsike  ja  Hunt  palusid   lapsi  tunda  ära  meie  gümnaasiumi  sümbolit. Gümnaasiumi  direktor  Deniss  Presnetsov  õnnitles  kõike  pidupäevaga. Üritusel  viibisid   Tallinna  Linna  Volikogu  esimees  Mihhail  Kõlvart, kes  soovitas  tõsiselt  suhtuda  õppimisse  ja  Lasnamäe  Linnaosavanem  Maria  Jufereva, kes  omalt poolt  soovitas avastada  juba  koolis  oma  talente ja  abiturientidel  mõelda  kõrghariduse   saamisest   Eestimaal.

Peale  rivistust  gümnaasimi õpilased  kinkisid 1.klasside  õpilastele  õhupalle ja  saatsid  lapsi  esimesse tundi. Meeldiv  oli  jälgida  õnnelikke  lastevanemaid, kes  on  meie  kooli  endised  õpilased.

Päev  oli  sisukas, huvitav  ja  meeldejääv. Meile kõikidele, edu ja  uusi  teadmisi!

Autorid

11. klassi õpilased  Alina  Smirnova  ja  Karmen  Babitš