HELLOWEEN

Meie  kooli  10.-11. klasside  õpilaste  võistkond  osales  igaaastasest  inglisekeelsest  kõrvitsalaternate  tegemise  konkursist, mis  oli  pühendatud  Iirimaa  ja Šotimaa iidsete  keltid  pühale,  mida  tähistatakse  enne  pühakutepäeva /1.novembril/.

Konkurss  toimus  31.oktoobril  2018  Kuristiku gümnaasiumis.  Õpilased  said  praktiseerida  inglise  keelt  ja oma  võimeid  kõrvitsalaternate tegemises  ja nende  kaunistamises. Konkursis  osales  9  Tallinna  linna  kooli. Meie  võistkond  saavutas  3. koha. Õnnitleme  osavõitjaid  ja  soovime  uusi  võite!

Võistkonna  liikmed- Anastassia  Žilomkova  ja  Dmitri  Halitov  10.B, Anton  Moskaljov  10.A,  Anton  Kapustin ja Andres  Lisetski-Golunov 11. klass.

Natalja  Hassanova  inglise  keele  õpetaja

IMG 9244  IMG 9253