K A R N E V A L 2018

21. dtsembril  2018  Tallinna  Läänemere  Gümnaasiumis  toimus  traditsiooniline  gümnasistide  karneval. See  on  meie  kooli  tuntud  imelise  atmosfääriga   üritus. Karnevalist  võtsid  osa  meie  kooli  gümnasistid  ja  külalised  Lasnamäe  gümnaasiumist  ja  Linnamäe  Vene  Lütsiumist,  kes  hiljem  jutustasid  sellest  üritusest  suure  vaimustusega.

Kõik, kes  soovisid  üritusest  osa  võtta,  pidid  leidma  endale  paarilise  ja  panema  selga  karnevalikostüüme. Selle  aasta  karneval  avati  etendusega „Prantsuse  seiklused“  A.Duma  romaani  „Kolm  musketäri“ põhjal. Ürituse  põhiosa  koosnes  lõbusatest  tantsudest, huvitavatest  konkursitest, mängudest,  kus  võitjaid  autasustati  auhindadega. Õhtujuht  Andrei  Bandurevski  sai  suurepäraselt  hakkama  ürituse  juhtimisega.

Igal  aastal  valitakse  karnevali  kõige  originaalsemad  kostüümid. Sellel  aastal  karnevali  kuningaks   sai  Daniel  Põld / samurai  kostüüm/  ja  kuningannaks  sai  Aljona  Astapova /rebase  kostüüm/. Karnevali  printsiks sai Raul  Arestegui  ja  printsessiks  -  Darja  Ivahnenko.

Meie  tänusõnad  kõikidele suurepärase  ürituse  organisaatoritele.

Laura  Pulman

11.klassi  õpilane