K V N 2019

Tarkade  ja  lõbusate  klubi  2019

16.veebruaril  2019  Tallinna   Läänemere  Gümnaasiumis  toimus  traditsiooniline  KVN-i  mäng. Sellel  aastal  mängus  osales  5  võistkonda: 10.a ja 10.b  klasside  võistkonnad , 11. Ja 12. klasside  võistkonnad  ja   õpetajate  võstkond. Mäng  toimus  kooli  aulas  juba  30  kord!  Žüriisse  olid  kutsutud  meie  kooli  õpilastele  tuntud  inimesed: Anna  Zavolnel  2010. aasta  kooli  vilistlane, Sergei  Svetlov  2018 .aasta  vilistlane, Kristina  Aleksejeva  Eesti KVN kõrgema  liiga  hõbemedali  võistkonna  liige,  Kesklinna  noorsookeskuse    direktor  ja  Maksim  Žujev  KVNi  „Apelsini  absurd“  võistkonna  liige.

Selle  aasta  teema  oli „ Lapsepõlv, lapsepõlv  kuhu  sa  jäid?“. Oli  kolm  konkurssi – soojenduskonkurss, koolireklaamikonkurss  ja  kodune  ülesanne.

Esimeses  ülesannes  oli  vaja  hääldada  5 viideot. Kaks  võistkonda - 12.kl.  ja  õpetajate  võistkond  esinesid  edukalt. Reklaami  konkursi  võitis  12.klassi võstkond. Kolmandas  konkursis  võistkonnad  pidid  esitama  ettevalmistatud  kodutööd. Väga  hästi  esines  10.B  klassi võstkond. Nad  näitasid  etendust  „Vaade  lapsepõlvele  lähemast  tulevikust“. Kõikidele  jäi  meelde  Aleksander  Pehenko  esinemine. Selle  konkursi  võitis  12.klassi  võistkond, kes  esines  kõikides  konkursides  väga  erksalt. Õpetajad  olid  nagu  alati  väga  tublid, nende  etteaste  oli  lõbus, erk,  teravmeelne  ja  isegi  natukene  fülosoofiline.

Mängu  ajal  saalis  oli tunda  vaatajate  hea  tuju  ja  nad  tihti  naersid.Tagasiside  mängust  oli  väga  positiivne, seda  märkisid  žürii  liikmd ja  vaatajad. Esimese  koha  mängus  saavutas  12.klassi  võistkond, teise  koha  saavutas  õpetajate  võistkond  ja  kolmanda  koha  sai  10.b klassi  võistkond  ja   neljandale  kohale  tuli  10.b klassi  võistkond. Õnnitleme!

Täname  kõiki  võistkondi  toreda  esinemise  eest  ja  vaatajaid  toetuse  ja  positiivse  atmosfääri  eest.Täname  žürii  liikmeid  ja  kõike  organisaatoreid toreda  ürituse  eest.

Karmen  Babitš 11.klassi  õpilane

Tallinna  Läänemere  Gümnaasiumi  Meedia  ringi  liikmed