EMAKEELEPÄEV

Traditsiooniliselt  14. märtsil  Eestis  tähistatakse  emakeelepäev. 2019. aastal  Tallinna  Läänemere  Gümnaasiumis  sel  päeval  toimus  linna  integreeritud  üritus „Putukate  salaelu“, meie  kooli  algklasside  õpilastele  ja  õpetajatele  ja külalistele Kuristiku ,Pae, Mustjõe ja  Laagna gämnaasiumitest.

Aula  oli  kaunistatud troopikametsaks. Originaalsed, ergsad dekoratsioonid,loodushääled  mõjutasid  kõiki  saalis  viibijaid. Unustamatu muljet  jätsid  õpetajad erinevates  putukate kostüümides.Meeldivaks  üllatuseks  oli  bankettilaud,kus  olid  suupisted,juurviljad,kringlid ja  magusad  joogid.

Alguses  lastele  anti  võimalus  tutvuda  omavahel, siis  jagati  kaheksaks  rühmaks,kus  olid  kõikide  koolide  esindajad,  jagati „putukate  ülesandeid“ ja saadeti  teele.Rühmad  liikusid  ühest  jaamast  teisse, kus täitsid  erinevaid  ülesandeid.Kõik  võistkonnad  autasustati ja lapsed  said auhindi  ja  huvitavaid  raamatuid  loodusest.

Meie  tänusõnad  Anna  Holinale Lak -õppe  ja  meie  kooli  õpetajatele, kes  organiseerisid  ja  viisid  läbi  selle  toreda  üriruse.

A.Smirnova ja  L. Paulman  11.klassi  õpilased

rsjVMH14xno