Viimane koolikell

17. aprillil  2019  Tallinna  Läänemere  Gümnaasiumis  toimus  traditsiooniline  üritus  „ Viimane  koolikell“ õpilastele,  kes  sellel  aastal  lõpetavad  kooli.

Viimane  koolikell  helises  38 õpilasele, vanematele  ja  õpetajatele. Sel  päeval  kaheteiskümnenda  klassi  õpilased  jätsid  hüvasti  lapsepõlve  ja  kooliga. Viimane  koolikell  tõmbas  joone  kooli  õppeperioodile  ja  andis  alguse  lõpueksamitele.

Lõpetajaid  õnnitlesid  luuletustega  esimese  klassi  õpilased. ÕOV  liikmed  tuletasid  meelde  ergsamaid  koolielu lehekülge. Aktiivse  tegevuse  eest  kristallkarikatega  olid  autasustatud  Anika  Kondõba, Daniil  Mihhailov, Raul  Arestegi, Alina  Janis, Tatjana  Oliškevitš, Daniel  Põld, Elizabet  Lisitsin. Kõige  aktiivsemad  olid  Andrei  Bandurevski  ja  Aleksander  Kissiljov.  Viimased  kolm  aastat  klassijuhatajaks  oli  Marina  Mets, kes  tänas  õpilasi  koostöö eest ja koos  aineõpetajatega  S.Namini  laulu  saatel  soovis  õpilastele  õnne  suures  maailmas.

Üheks  tähtsamaks  ürituse  ideeks  on  põlvkondade päritavus.12.klassid õpilased  lahkuvad  koolist  ja  nende  kohale tulevad  11.klasside  õpilased. Nad  jätkavad  programmi  ja  peavad  leidma  vastust  küsimusele „Kas 12.klassi  õpilased  on  valmis  täiskasvanute  eluks?“

Ürituse  finaalis  lõpetajad  vastasid  sellele  küsimusele, näitasid  saadud  koolis  teadmisi.

Me  soovime  lõpetajatele  edu  kõikides  nende  ettvõtmistes ja  loodame, et  nad  ei  unusta  oma  kooli  ja  meie  ei  unusta  neid.

Istutatud  puu  kooli  ees  tuletab  meile   2019.  aasta  lendu.

Valeria  Kolõškova

10.B klassi  õpilane