Erudiitide mäng

11.aprillil  2.klassi  õpilastel  toimus  “Erudiitide  mäng”,mis  oli  pühendatud  Ülemaailmsele  tervise  päevale,  Kosmonautika  päevale  ja  rahvusvahelisele Ema-Maale.

Mäng  oli  huvitav.Korraga  võistles  12  võistkonda - igast  klassist  3  võistkonda. Võistlejad  lahendasid  väga  raskeid  ülesandeid  ja  vastasid  keerulistele  küsimustele. Aktiivsed  olid  ka  vaatajate  võistkonnad, kes  õigesti  sorteerisid prahti, osavalt  liikusid  mööda  Kuu  kraatereid  ja  tantsisid  kaalutuse  tingimustes. “Meistri”  võistkonnad valmistasid  Päikese  süsteemi  mudelit  ja  joonistasid  kosmose  müstilist  elundit. Kohtunikud  rangelt  hindasid  võistkondade   töid. Õpilased  väga  püüdsid,  sest  pole  kerge  täita  ülesannet, pidada  nõu  oma  vahel  ja  mitte  segada  teisi. Vahel  oli  väga  “palav”.

Kõik  võistkonnad  sai  hakkama! Kõik  sad  maijustusi  ja  aukirju.

Loodame, et  “Erudiitide  mäng” saab  2 klassi  õpilaste  lemmikuks  ja  meie  kooli  traditsiooniks.

M-ngu  valmistasid  2.a  ja  2.e  klasside õpetajad  Olga  Tšumbur  ja  Marta  Orro.

IMG 2985  IMG 3046