TEADMISTEPÄEV

Tallinna  Läänemere  Gümnaasiumis  teadmistepäeva  tähistati  2.septembril  2019. Pidulikul  rivistusel  Lasnamäe  linnaosa vanem  Andres  Väen  soovis  meile  edu õppimises  ja  isiklikke  saavutusi. Gümnaasiumi  direktor  Deniss  Presnetsov õnnitles  õpilasi, õpetajaid  ja  lastevanemaid  uue  õppeaasta  puhul  ja  tuletas  meelde, et  see  õppeaasta  on  meie  kooli  juubeliaasta. Kõik  üritused  ja  ettevõtmised  on  pühendatud  kooli  30.aastapäevale.

2019/2020  õppeaastal  meie  koolis  õpib 1364  õpilast  kahes  vahetuses. Kasvame  ja  areneme! Meie  kooli  tuli  12 uut  õpetajat.

Iga  aastaga  meie  kool  muutub  paremaks. Suve  jooksul  kooli  territooriumil paigaldati  uusi  trenažoore  ja  jatkub  funktsionaalse platsi  ehitamine.

Tuul  tiivadesse,kallis  kool!

dhCmiotaL w