Läänemere gümnaasiumi „ 65.kuningriik“

20.septembril  2019  Läänemere gümnaasiumis  toimus  traditsiooniline  mäng “65.kuningriik”, mida  viiakse  läbi  kord  kolme  aasta  tagant. Traditsioon  on juba  12 aastat  vana. Mängus  võttis  osa  166 õpilast.

Ürituse  eesmärk  on  arendada  õpilastes  oskus  töötada  võistkonnas. Mängu põhiülesanne  on   kuningriigi  seadusvõimu  kukutamine   demokraatia  nimel. Mängu  jooksul  kuningat  kaitsevad  kaitsjad, kes  on valmis  andma  oma  elu.

Mängureeglite  järgi  õpilased  saavad  erinevaid  rolle, millest  keegi  ei  tohi  saada  teada, muidu  pannakse  “vangi”.

Õnnitleme  kõike  “mässajaid”, kes  pooleteist  tunniga  kukutasid  kuninga, kes  nenede  arvates,  ei olnud  väärt  olla  65.kuningriigi  eesotsas  ja  püstitasid  demokraatiat.

Täname  Svetlana  Logussovat ja Sander Sassi   ürituse  organiseerimise  eest  ja  5.-7. klasside  õpilasi  osavõttu  eest .

Valeria  Kolõškova, 11.klassi  õpilane

Galerii