Kodanikupäev

26.novembril  2019  Eestis  tähistati  kodanikupäeva. Läänemere  gümnaasiumis  tähistati  seda  päeva  ka. Päev  möödus  deviisi  all  “Meid  ühendab  see, mida  ma  armastame”.

Igal  ühel  meist  on  Eestis  koht, kuhu  tahaks  tagasi  tulla. On lemmilkraamatud, laulud, filmid, näitlejad, sportlased, lauljad. Meil  on  ka  hea  meel, kui  rahvusvahelistel  konkursitel  ja võistlustel  kõlab  Eesti  hümn  ja  me  oleme  uhked  meie  kaasmaalaste  üle, kes  tõid  kuulsuse  meie  maale.

Meie  koolis  kodanikupäeval  12.klassi  õpilased  ( J.Nagornaja, A.Kapustin, K.Babitš)  viisid  läbi  klassides  infotunnid, kus  õpilased  meenutasid  riigi sümboleid  ja  tutvusid  Eesti  endiste  presidentidega ja  tänapäeva  tuntuid  inimestega.

Selleks  päevaks  6.-7. klasside  õpilased joonistasid  plakateid  teemal  “Hea  kodaniku  head  teod”. Plakatitega  sai  tutvuda  näitusel, mis  oli  korraldatud   koridoride  seintel.

11.klasside  õpilased  viisid  läbi  kooliraadiosaadet  ja  korraldasid  viktoriini 6.-9. klasside  õpilastele.

Kooli  aulas  9.-11.klassi  õpilastele  toimus  Kaitseliidu  esindajatega  kohtumine.  Sõjaväelased   jutustasid  sõjaväeteenistuse  tingimustest, neidude  teenistusest , palkadest  ja  paljust  must. Kuulajad  esitasid  palju  küsimisi.

Koolidirektor  D.Presnitsov  tänas  külalisi  kasuliku, sooja  ja emotsionaalse  kohtumise  eest.

Irina  Žuravljova

vene  keele  ja  kirjanduse  õpetaja

Galerii

f80y5AzM zE  j5EfiW9Z sU