Eelkool 2018/2019 õppeaastal

Eelkoolirühma astumiseks taotluse esitamise periood: 01.03.2018-29.04.2018.

Registreerimine toimub elektrooniliselt, koduleheküljel on 2 registreerimisvormi – üks on tavarühma jaoks (vene õppekeelega), teine keelekümblusrühma jaoks (eesti õppekeelega).

Tallinna Läänemere Gümnaasiumis toimib varase keelekümbluse programm.

Eelkooli keelekümblusrühm on hetkel täis, seetõttu registreerimisvorm on suletud ja avatud ootejärjekord. See tähendab, et juhul, kui mõni lapsevanem keeldub kohast, võtab sekretär ühendust lapsevanemaga ootejärjekorrast.

Rühmad alustavad tööd oktoobris ja lõpetavad aprillis, tunnid algavad kella 16.00 paiku ja õppetöö toimub kaks korda nädalas esmaspäeviti ja kolmapäeviti.

NB! 5-aastaseid lapsi Tallinna Läänemere Gümnaasium eelkooli ei registreeri!

2018.a 1.oktoobriks laps peab saama kuueaastaseks.

Lapsevanem saab esmase kinnituse registreerimise kohta e-maili teel mai kuu jooksul. Lõplik eelkooli nimekirjadesse sisse kandmine toimub augustis peale lastevanemate koosolekut, kus antakse informatsiooni eelkooli tööajast ja sõlmitakse leping lapsevanema ja kooli vahel.

Koosoleku läbiviimise ajast teavitab kool lapsevanemaid kooli kodulehe kaudu.