Robotitehnikaring 1. – 9. kasside õpilastele

Sellel  nädalal  meie  gümnaasiumis  viidi  läbi  innovaatilise  ringi „Robotitehnika  ja  teadus“ esimesed  tunnid  4.-9.klasside   õpilastele.

On  veel  kohti, kiirustage  registreerima  ja  tulge  esmaspäeval  8.oktoobril 2018  kell 14.30.

Osavõtt on tasuta.

Ring  töötab:

esmaspäev   14.30 – 16.00   4.-9.kl.

neljapäev      14.30 -  16.00   4.- 9kl.

laupäev         10.00 -  11.30   1.- 3.kl

Registreerimine on kohustuslik  aadresil...https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScLAAnVilpUwkR2rzqwr1U1RBg9mWHLpur2rKVoTU7hMwLOkA/viewform?usp=sf_link

Me  õpetame  lapsi  õppima,mõtlema,leiutama  robotite  abil.

***********

Robotitehnika  see on  kõige  perspektiivsem  ja  huvitavam  suund  tänapäeval. Õpilased   konstrueerivad  robotite  mudeleid, programmerivad  ja  juhivad  nende  tööd. Väikestes  rühmades  kuni  16  inimest, teie  laps  paneb  kokku  ja  programmerib  spetsiaalseid  robotite  mudeleid  LEGO  Education WeDo konstruktoritest, mänguvormis  õpib  füüsikat, matemaatikat, programmeerimist, 3D  modeleerimist ja n.e. Lapsed  lihtsas  vormis  õpivad  mehhaanika, robotitehnika ja  konstrueerimise  aluseid. Kahe  inimese  meeskonnas  laps  arendab  oma  suhtlemisoskust, mis  immiteerib  inseneride  ja  programmistide  reaalset  tööd.

Õppejõud  Andrei  Kunstmann