Informatsioon õpilaspiletite kohta

Lugupeetud  lastevanemad!

Õpilaspiletid / esmaõpilaspiletid/

Uutele  õpilastele , kes saabuvad  1. - 12.klassi, kool  tellib  õpilaspiletid / esmaõpilaspiletid. Valmis  õpilaspiletid/ esmaõpilaspiletid  saavad  õpilased  klassijhatajate  käest.

Selleks, et  tellida  õpilaspileti tuleb  saata  kirja  aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , kus  on  järgmised  andmed:

1.Elekrtooniline  õpilase  foto  3x4 , lühem  külg  mitte  vähem  kui 600 pikseleid;

2.Õpilase  ees- ja perekonnanimi.

3.Õpilase  isikukood.

Valesti  skaneeritud  fotod vastu  ei  võeta.

Õpilaspiletite   dublikaadid

Õpilaspiletite  dublikaadid   lastevanemad  tellivad  iseseisvalt instruktsiooni  järgi  e-kooli  kaudu. Valmis  õpilaspiletid  õpilased  saavad  klassijuhatajate  käest.

Instruktsioon

Küsimustega  pöörduda infojuhi poole aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.