Terviseedendus

 

Tervisenõukogu liikmed

2017/2018. õppeaasta
Aleksandra Nikolajeva esimees See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Vladimir Svinin ametiühingu esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Ilja Šmidt majandusjuhataja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Jekaterina Volossatõhh      kooli medõde, lapsevanem See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Galina Tsõmbaljuk toitlustusfirma OÜ Bramos esindaja        See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Olga Tšimbur algklasside õpetaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Olga Poperjokova psühholoog See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

Tallinna Läänemere Gümnaasiumis esmaabi andmiseks 2017/2018 õa 
järgmised kooli töötajad:

Deniss Presnetsov                               kehalise kasvatuse õpetaja

Svetlana Logussova huvijuht
Vladimir Svinin tööõpetuse õpetaja
Olga Poperjokova psühholoog
Natalja Ivaškiva

algklasside õpetaja