Tasulised ringid

Screenshot_2023-11-19_182603.png

Kõik vajalik info saab küsida majajuhilt.
Majajuhi kontaktandmed: Ilja Schmidt, tel. +372 975 0584, e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Huviringide, pikapäevarühma ja ettevalmistusrühma hinna kehtestamine

Tallinna Läänemere Gümnaasiumi tegevuse aluseks on Tallinna Haridusameti korraldused ja käskkirjad.

• Huviringi õppetasu on kehtestatud Tallinna Haridusameti juhataja käskkirjaga.

• Huviringi õppetasu võetakse kalendrikuu eest. Tasaarveldus õppetasu osas tehakse juhul, kui õppetööd ei ole toimunud haiguse tõttu 14  või enam järjestikust kalendripäeva. Tasaarveldamine toimub vanema (hooldusõiguslik vanem) avalduse alusel või õpetaja avalduse alusel.

• Tallinna Haridusameti raamatupidaja nõuab alusandmed õpilaste osalemise kohta ringides hiljemalt kuu 25. kuupäevaks.

• Riiklikel pühadel ja koolivaheajal õppetööd ning tasaarveldust ei toimu, kuna õpetajad saavad palga ka koolivaheajal.

Hinna kehtestamise käskkiri Pikapäevarühm

Hinna kehtestamise käskkiri Ettevalmistusrühm