Tasulised ringid

Kõik info

Ilja Schmidt

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Huviringide, pikapäevarühma ja ettevalmistusrühma hinna kehtestamine.

Tallinna Läänemere Gümnaasiumi tegevuse aluseks on Tallinna Haridusameti korraldused ja käskkirjad.

• Huviringi õppetasu on kehtestatud Tallinna Haridusameti juhataja käskkirjaga.

• Huviringi õppetasu võetakse kalendrikuu eest. Tasaarveldus õppetasu osas tehakse juhul, kui õppetööd ei ole toimunud haiguse tõttu 14  või enam järjestikust kalendripäeva. Tasaarveldamine toimub vanema (hooldusõiguslik vanem) avalduse alusel või õpetaja avalduse alusel.

• Tallinna Haridusameti raamatupidaja nõuab alusandmed õpilaste osalemise kohta ringides hiljemalt kuu 25. kuupäevaks.

• Riiklikel pühadel ja koolivaheajal õppetööd ning tasaarveldust ei toimu, kuna õpetajad saavad palga ka koolivaheajal.

• Ettevalmistusrühma õppetasu.

• Pikapäevarühma õppetasu.