8.märts Tallinna Läänemere Gümnaasiumis

Naistepäev möödus ja on õige aeg konkursi tulemusi vaadata ja kokkuvõtet teha.

8.märts – on rahvusvaheline naistepäev, mis sai alguse naiste solidaarsuse päevana, millal tähistatakse võrdseid õigusi ja räägitakse naiste emantsipeerimisest. See on imeilus päev, millal tänatakse kõiki tüdrukuid, neiusid ja naisi nende hoolitsuse, töö ja armastuse eest. Paljudes riikides rõõmsasti tähistatakse seda päeva. Kahjuks sel aastal pidime seda päeva tähistama teises formaadis – online-režiimis, aga vaatamata sellele suutis kooli õpilasesindus luua puidulikku õhkkonda ja saata toreda video-tervituse tüdrukutele ja õpetajannadele. Videoga saab tutvuda kooli FB-lehel "Tallinna Läänemere Gümnaasium".

Sel aastal oli korraldatud loominguliste tööde konkurss, mille käigus said õpilased ise teha kingitusi või videotervitusi. Õpilased võtsid konkursis osa ja koolipere hääletas parimate tööde ees.

• Omakäeliselt tehtud tööd:
    • Parim töö ja hääletuse liider: 6G klassi õnne kaart õpetajatele.
    • Originaalsem ja suurim töö õpetajatele tehtud õnnesoovidega on 4G klassi õpilase Aleksandr Linnmägi töö. See töö on samuti hääletuse liider. Aleksandrile on antud eripreemia (martsipan, origami ja käsitöö balsam). Kooli naiste pool siiralt tänab Aleksandrit ja tema perekonda.
    • Kõige hingelisem töö: 5G klassi õpilase Jekaterina Koroljova kompositsioon õnnesoovidega.
    • Kõige loomingulisem töö: 3E klassi õpilase Anastassija Zinevitši kaart.
    • Kõige lemmik 1-2.klasside õpilaste töö: 1B klassi õpilase Pavel Maetti kaart.

• Videotööd:
    • Parim esinemine: 4E klassi õpilase Veniamin Solomontšuki kitarri mängimine.
    • Parim arvutis tehtud töö: 4A klassi „8.märtsi operatsioon“, millest sai hääletuse liider.
    • Kõige originaalsem videosoov: luuletus 4D klassi õpilase Elizabet Inkeri Iivanaineni poolt.

Eraldi soovime tänada ainukest õpetajat, kes saoles konkursil – Svetlana Šubinat fantastilise plakati eest.

Täname kõiki osalejaid ja nende klassijuhatajaid. Kõik lapsed saavad osalemise eest diplomid ja võitjatele antakse üle nominentide diplomid ja kingitused.

161903459 3868028193313388 8855848466399098851 n