Õppetöö 18. ja 20. septembril

Kallis koolipere!

Esmaspäeval, 18.septembril osalevad 8.-9. klasside õpilased (v.a eriklassid) Maailmakoristusepäeval ning saavad uusi teadmisi, oskusi ja kogemusi väljaspool kooli. Info täpse päevakava kohta saavad klassid klassijuhatajatelt. Toitlustamist sel päeval ei toimu.

Kõik 7.klasside õpilased sooritavad 18.septembril riikliku tasemetöö vene keeles ning tulevad kooli erigraafiku järgi, mille teeb õpilastele teatavaks klassijuhataja. Peale tasemetöö lõppu õpilased söövad ning lähevad koju.

Kolmapäeval, 20.septembril osalevad 5.-6.klasside õpilased Maailmakoristusepäevalning saavad uusi teadmisi, oskusi ja kogemusi väljaspool kooli. Info täpse päevakava kohta saavad klassid klassijuhatajatelt. Toitlustamist sel päeval ei toimu.

Kõik 4.klasside õpilased sooritavad 20.septembril riikliku tasemetöö vene keeles ning tulevad kooli erigraafiku järgi, mille teeb õpilastele teatavaks klassijuhataja. Peale tasemetöö lõppu õpilased söövad ning lähevad koju.

Lugupidamisega

kooli juhtkond