Свободные рабочие места

Tallinna Läänemere Gümnaasium võtab oma meeskonda 1,0 koormusega vene keele ja kirjanduseõpetajat (4-5 klassid, põhikool) uuest 2020/2021 õppeaastast.                                     Vajalik B2 keeletase eesti keeles, pedagoogiline kõrgharidus (magistri kraad). Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad esitada elektrooniliselt Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   Täiendavat infot saab küsida ka e-meili teel. Töövestlused toimuvad ajavahemikul: mai-juuni. Tööleasumise aeg 2020. a september.

Tallinna Läänemere Gümnaasium võtab konkursi korras tööle 1,0 koormusega väikeklassi õpetaja (eripedagoog) -  klassiõpetaja ja aineõpetaja (5, 6 klassid) uuest 2020/2021 õppeaastast.            Vajalik B2 keeletase eesti keeles, pedagoogiline kõrgharidus (magistri kraad). Avaldus, CV ja kvalifikatsiooninõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad esitada elektrooniliselt Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   Täiendavat infot saab küsida ka e-meili teel. Töövestlused toimuvad ajavahemikul: 2020.a mai-juuni. Tööleasumise aeg 2020. a september.

Tallinna Läänemere Gümnaasium võtab konkursi korras tööle 1,0 koormusega tööõpetusteõpetajad: 1)  käsitöö ja kodundusteõpetaja;  2) tööõpetuse - tehnoloogiaõpetaja uuest 2020/2021 õppeaastast.Vajalik B2 keeletase eesti keeles, aga soovitatav C1. Avaldus, CV ja kvalifikatsiooninõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad esitada elektrooniliselt Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   Täiendavat infot saab küsida ka e-meili teel. Töövestlused toimuvad ajavahemikul: 2020.a mai-juuni.  Tööleasumise aeg 2020. a september.

Tallinna Läänemere Gümnaasium võtab konkursi korras tööle 1,0 koormusega sotsiaalpedagoog (1-4 klassid) uuest 2020/2021 õppeaastast. Vajalik erialane kõrgharidus või sotsiaalpedagoogi kutse ja C1 keeletase eesti keeles. Avaldus, CV ja kvalifikatsiooninõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad esitada  elektrooniliselt Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  Täiendavat infot saab küsida ka e-meili teel. Töövestlused toimuvad ajavahemikul: 2020.a mai-juuni. Tööleasumise aeg 2020. a september.

Tallinna Läänemere Gümnaasium võtab konkursi korras tööle1,0 koormusega huvijuht(1-4 klassid, algkool) uuest 2020/2021 õppeaastast. Vajalik B2 keeletase eesti keeles. Avaldus, CV ja kvalifikatsiooninõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad esitada  elektrooniliselt  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  Täiendavat infot saab küsida ka e-meili teel. Töövestlused toimuvad ajavahemikul: 2020.a mai-juuni. Tööleasumise aeg 2020.a september.

Eesti keele kui teise keele õpetaja
Tallinna Läänemere Gümnaasium ootab oma meeskonda 1,0 koormusega eesti keele kui teise keele õpetajat põhikooli (eesti keel emakeelena või C1-keeletase eesti keeles).
Kandideerimiseks palume saata CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiaid e- posti aadressile. Lisainformatsioon telefonil 675 0581.

Vene keele ja kirjanduse õpetaja
1,0 koormusega vene keele ja kirjanduse õpetaja põhikooli.