„ Siili “ võit skautide kokkutulekul

Selle  õppeaasta  aprilli koolivaheajal  meie  kooli  skautide  rühm  „Siil“ osales  igaastases  skautide  kokkutulekus, mis  toimus  Narva  linnas. Võistkondade  valik  kokkutulekule  oli  väga  tõsine Meie  rühma  liikmed  esinesid  kolmes  kategoorias – „hundikutsikad“, skaudid  ja  vanemad  skaudid.

Kokkutuleku  programmis  oli  palju  erinevaid  üritusi. Nende  seas  oli tõrvikute  rongkäik läbi  linna, rühmade  matk – võistlus, meelelahutuslik  õhtune  üritus, pidulik  kokkutuleku  lõpetamine  Raekoja  platsil.

Kõige  tähtsam  üritus  oli  matk -  võistlus. Trassi  läbimine  aja  peale  ei olnud  raske, sest  meie  rühma  liikmed  oskavad  hästi  lugeda  kaarti  ja  orienteeruda maastikul. Kontrollpunktid  olid päris  kaugel  üks teisest – põllul, jõel  ja  metsas. Skaudid  ei  otsinud  kergeid  teid  ja , et  hoida  kokku  aega,  läksid  oste.

„Siili“  rühma  esindas  8  võistkonda. Skautide  võistkond  saavutas  1.koha  ja   vanemate  skautide  võistkond  saavutas   1.-2. kohta.  Nüüd  võitjaid  ootab   autasu  - sõit  Rootsi.

Õnnitleme  võitjaid  ja  Svetlana  Logussovat   ja  soovime  uusi  huvitavaid  matku,  seiklusi  ja  uusi  võite!

DlVFUA1HBtQ  LKaNGsLJVZo  o 2zerx p4U  wBarlPQdvg8