Ettevalmistusrühm

Link esitlusele, mis oli vanemate koosolekul.

LÄÄNEMERE EELKOOL

Eelkool 2024/2025 õppeaastal

Lugupeetud lapsevanemad!

Registreerimine eelkooli on lõpetatud. Kui olete registreerimisega hilinenud, on teil võimalus panna laps kirja ootejärjekorda: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYLh8ZgFCyZhGFd6LvfQ8F8adLfgVSSvajsesxN8AgeFy1Tg/viewform?usp=sf_link

Juhul, kui mõni lapsevanem keeldub kohast, võtab sekretär ühendust lapsevanemaga ootejärjekorrast.

Rühmad alustavad tööd septembris ja lõpetavad aprillis, tunnid algavad kella 16.00 paiku ja õppetöö toimub kaks korda nädalas esmaspäeviti ja kolmapäeviti.

NB! 5-aastaseid lapsi Tallinna Läänemere Gümnaasium eelkooli ei registreeri! 2024.a 1. oktoobriks laps peab saama kuueaastaseks.

Lapsevanem saab esmase kinnituse registreerimise kohta e-maili teel mai kuu jooksul. Lõplik eelkooli nimekirjadesse sisse kandmine toimub augustis peale lastevanemate koosolekut, kus antakse informatsiooni eelkooli tööajast ja sõlmitakse leping lapsevanema ja kooli vahel.

images happy school children

Kõik küsimused kirjutada Eelkooli koordinaatorile Natalja Grigorjevale (e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. )

Kõik küsimused kirjutada Eelkooli keelekümbluse koordinaatorile Anna Sele (e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. )