Ettevalmistusrühm

LÄÄNEMERE EELKOOL

Eesmärgid ja ülesanded:

1. Tutvustada eelkoolikutele gümaasiumi ja tema traditsioone.
  2.  Treenida keskendumisvõimet.
  3.  Arendada ettekujutlust, mälu, tähelepanu, loogikat, loovmõtlemist.
  4.  Aidata kaasa iseseisvuse, initsiatiivi ja enesedistsipliini arendamisel.
  5.  Isikliku hügieeni reeglite juurutamine,õppida eetikat.
  6.  Kasvatada  lastes lugupidamist eakate , vanade inimeste  ja eakaaslaste vastu.
  7.  Arendada kuueaastastelaste õppimismotivatsioon.
  8.  Toetada eelkoolikute kõlbelisi ja kindlameelseid omaduste kujundamist.
  9.  Õpetada elementaarset lugemis,-arvutamisoskust ja ülesannete lahendamist.

Läänemere Eelkooli võetakse vastu ainult need lapsed, kes 1. oktoobri 2020 seisuga saavad kuueaastaseks.

Ettevalmistusklassides õppetöö toimub esmaspäeval ja kolmapäeval kella 16.00-17.30. Esimene õppepäev on 5. oktoobril 2020. Ettevalmistusperiood lõpeb 28.04.2021. Koolivaheajadel, riigipühadel õppetööd ei toimu.

Läänemere Eelkoolis on 2 ettevalmistusklassi: vene õppekeelega ja eesti õppekeelega, st keelekümblus.

Vene õppekeelega klassis on järgmised õppeained:

•  vene  keel
  •  matemaatika
  •  loodusõpetus  ja  inimeseõpetus
  •  eesti  keel.

Igas tunnis eelkoolikul peab olema kaasas tööraamat “Valmistume kooliks” vene keeles, pinal (2 harilikku  pliiatsit, kustukumm, pliiatsiteritaja konteineriga, lühike joonlaud ja värvipliiatsid).

Keelekümblusklassis on järgmised õppeained:

• eesti  keel
  •  matemaatika
  •  loodusõpetus  ja  inimeseõpetus
  •  käsitöö

Igas tunnis eelkoolikul peab olema kaasas tööraamat “Valmistume kooliks“ eesti keeles, pinal (3 harilikku  pliiatsit, kustukumm, pliiatsiteritaja konteineriga, käärid, liimipulk ja värvipliiatsid).

Vahetusjalatsid on kohustlikud.

Kõik küsimused kirjutada Eelkooli koordinaatorile Natalja Grigorjevale (e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. )

Kõik küsimused kirjutada Eelkooli keelekümbluse koordinaatorile Anna Sele (e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. )

images happy school children