Ettevalmistusrühm

Koosolek koolieelikute lastevanematele, kelle lapsed  lähevad 1.klassi 2020-2021 õa

Lugupeetud lapsevanemad, kelle lapsed käivad meie gümnaasiumi eelkoolirühmades!

Ootame teid 17. veebruaril kell 16.00 koosolekule, mis toimub kooliaulas.

PÄEVAKORD

1. Registreerimine 1.klassi
  2. Kooli spetsialistide soovitused  (psühholoog, kooliõde)

Eelkool 2020/2021 õppeaastal

Eelkoolirühma astumiseks taotluse esitamise periood: 02.03.2020-30.04.2020.

Registreerimine toimub elektrooniliselt, koduleheküljel avatakse 2 registreerimisvormi – üks on tavarühma jaoks (vene õppekeelega), teine keelekümblusrühma jaoks (eesti õppekeelega). Palume valida ja täita ainult 1 vormi. Tallinna Läänemere Gümnaasiumis toimib varase keelekümbluse programm.

Eelkooli rühmade täitumisel registreerimine suletakse varem.

Rühmad alustavad tööd oktoobris ja lõpetavad aprillis, tunnid algavad kella 16.00 paiku ja õppetöö toimub kaks korda nädalas esmaspäeviti ja kolmapäeviti.

Need lapsevanemad, kes ei jõua õigel ajal esitada taotlust, jäävad ootejärjekorda ja laps võetakse eelkoolirühma vabanenud kohtade olemasolul. Ootejärjekorra link avatakse samuti kooli kodulehel.

NB! 5-aastaseid lapsi Tallinna Läänemere Gümnaasium eelkooli ei registreeri!

2020.a 1.oktoobriks laps peab saama kuueaastaseks.

Lapsevanem saab esmase kinnituse registreerimise kohta e-maili teel mai kuu jooksul. Lõplik eelkooli nimekirjadesse sisse kandmine toimub augustis peale lastevanemate koosolekut, kus antakse informatsiooni eelkooli tööajast ja sõlmitakse leping lapsevanema ja kooli vahel.

Koosoleku läbiviimise ajast teavitab kool lastevanemaid kooli kodulehe kaudu.

Eesmärgid ja ülesanded

Eelkooli puudutavate küsimuste korral palume pöörduda eelkooli koordinaatorile Natalja Grigorjeva poole  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.