Integreeritud linna üritus 7.klasside õpilastele

10.aprillil  2019  Läänemere  gümnaasiumis  toimus  traditsiooniline  linna  integreeritud  üritus  7.klasside  õpilastele. Koos  meie  kooli  õpilastega jaamademängus  osalesid  õpilased  Tallinna  Pae  Gümnaasiumist, Tallinna  Lasnamäe  Gümnaasiumist, Mahtra  Põhikoolist, Õismäe  Lütsiumist, Mustamäe  Humanitaargümnaasiumist  ja  Kuristiku  gümnaasiumist.

Selle  aasta mängu teema  oli  „Saladused  meie  sees“.Õpilased  pidid  improviseerima, mõtlema  oma  tegude  üle ja  kiiresti  lahendama  ülesandeid.Ülesanded  jaamades  olid  väga  erinevad.

1.jaam-nank, kus  õpilased  uurisid  oma  sõrmejälge

2.jaam- aju, kus  sai  lähemalt  tutvuda  programmeerimise  keelega

3.jaam- mälu, kus  õpilased  pidid  õppima  pähe luuletuse  itaalia  keeles

Järgmistes  jaamades  uuriti  nina,kõrvu, keelt, magu,kopse Mängu  lõpus  oli  mälumäng,kus  õpilased  said  kasutada  saadud  teadmisi.

Loodame,et  õpilased  said  positiivseid  emotsioone  ja  uusi  teadmisi.Kõik  osavõtjad said mälestuseks  kingitusi.

Täname  õpetajaid L.Zarina, A.Medvedeva ja ka teisi  õpetajaid,kes  osalesid  LAK-õppe raames  korraldatud  ürituse läbiviimisel.

Valeria  Kolõškova

10.b klassi  õpilane