Tallinna Läänemere Gümnaasiumi hümni konkurss

Kuna koolis toimub õpe vene ja eesti keeles, siis vajab meie kooli hümn uuendamist.

Konkursile on oodatud osalema kõik gümnaasiumi töötajad, õpilased ja nende vanemad.

Sõnu võib luua olemasolevale muusikale või luua sõnade juurde uus muusika.
Sõnad tuleb esitada A4 paberil või elektrooniliselt Word`is, muusika esitada helifailina, täiendavalt võib lisada noodi.

Valmis tööd saata e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tuua Anna Sele kätte kab B211.

Konkursile saab esitada töid alates 5.12.16.-20.01.17.
Konkursile esitatud töid hindab kooli poolt moodustatud žürii.
Hindamisel arvestatakse vana hümni täiustamist ja tänapäevaseks muutmist, oluline mõte- õpime tuleviku nimel.

Hümn võib olla 2 kuni 4 salmi pikk.
Osa hümnist peab olema venekeelne ja osa eestikeelne, soovi korral ka inglisekeelne.

Žürii kuulutab võitja välja 30.01.17. Võitjat ootab auhind.

Autor vastutab kõikide autoriõiguslike küsimuste eest nii sõnade kui muusika eest.
Osaleja saab esitada konkursile hümni sõnad võimalusel ka muusika.
Konkursil osaledes nõustub autor konkursi tingimustega ja annab korraldajatele õiguse kasutada hümni tasuta kooliüritustel, esinemistel, veebilehel ja trükisel.